Nabídka internetu

Domácnosti - Standard

Domácnostem nabízíme služby širokopásmového přístupu k siti Internet. S naším připojením získáte neomezený, trvalý a jednoduchý přístup k informacím a zábavě. Stačí jen zapnout počítač a bez vytáčení, připojování , nebo hesel jste na internetu.

Bez omezení možnost hraní her, poslouchání rádia po internetu nebo dokonce příjmu internetové televize. Z vašeho počítače se teprve stane plnohodnotné multimediální centrum. Navíc máte možnost využít našeho připojení pro unikátní službu IP telefonie, možnosti telefonovat po internetu s vyžitím webové kamery.

S ohledem na vaši bezpečnost budete chráněni naším firewallem před útoky z internetu. Ochrana blokuje většinu nebezpečných portů /bran/ do vašeho počítače, tato ochrana lze snadno vypnout. Lze také přidělit stálou veřejnou adresu. Tato služba je podmíněna minimálně roční smlouvou.

Domácnosti – Start

Velice levné pročítání zpráv na internetu a přístup k emailu za 200,- Kč s DPH

Domácnosti - Sem tam

"Odlehčená" verze Standardu. Vhodná spíše pro občasné brouzdání po internetu, kdy rychlost nehraje zas takovou roli (internetové stránky, ICQ). Tato služba neumožnuje otevření protů ani přidělení veřejné IP adresy.

Senior - Sem tam

Speciální tarif určený pouze pro Seniory kteří splní podmínky uvedené ve slevách pro zákazníky. Tato služba neumožnuje otevření protů ani přidělení veřejné IP adresy.

Společnosti

Společnostem nabízíme široké portfolio služeb pro připojení do internetu a pro komfortní řešení interní datové i hlasové komunikace. Pomocí námi vybudovaných strukturovaných kabeláží nebo bezdrátových místních sítí (WLAN) budete moci bezpečně přistupovat k mezinárodní síti Internet. Plně zajistíme správu vaší sítě, housing serverů či hostování vašich webových prezentací.

Bytová družstva

Poskytujeme kompletní nabídku služeb pro zavedení Internetu v bytových družstvech. Provedeme instalaci strukturované kabeláže s instalací širokopásmových internetových přípojek do jednotlivých bytových jednotek a vybudování jediného přípojného bodu pro celý objekt. Jednotná datová síť poslouží ve vašich domech ke zlepšení dostupnosti služeb s možností zajištění funkce bezpečnostních a kamerových systémů. Na našem webhostingovém serveru získáte možnost zřízení elektronické nástěnky v podobě webové stránky.POPE servis s.r.o
Mezihoří 2855/2
Praha 9 - Horní Počernice
193 00
IČ: 27081745
DIČ: CZ27081745
Technická podpora
pro klienty Spolnet
(PO-NE 8-20:00)
tel: 777 777 050
podpora@popeservis.cz
Zákaznické centrum
telefonické dotazy
(PO-PA 8-17:00)
tel: 777 777 168
tel: 222 559 556
info@popeservis.cz